Postępy od sierpnia gdy…

Postępy od sierpnia gdy zaczynałem od zera #linux #naukaprogramowania

Potrafie już postawić system from scratch (jak to sie po polsku mówi?) w kilka godzin instalując wszystkie urządzenia (wartość sprzętu obecnie to 1k€ więc do maliny trzeba podpiąć mase urządzeń a będzie więcej o dwa modemy) w jeden poranek – na początku robiłem to tydzień i system ledwo działał albo sie wysypywał.
Oprócz tego bez problemu robie obsługę dysków, zdalną i udostępniam folder w swojej sieci do wymiany danych bez grzebania łapami.

Książki wciągałem do tej pory na raz ale już się zaczęły takie typu – 1500 stron wstępu do podstaw tom pierwszy (literatury technicznej się nie boję po angielskiemu ani objętości, już przerabiałem takie z zakresu lotnictwa czy medycyny albo akustyki i podobne)

Pisania kodu sie jeszcze nie ucze bo paczka z czujnikami zaginęła w holandi w listopadzie i już w tym roku nic nie zamawiam bo nie doleci.

Właściciel chomika powinien dostać nobla i fundusze unijne za promowanie wiedzy – zapchanie 64gb w telefonie książkami i audiobookami zajęło mi godzine licząc wyszukiwanie i pobranie.

#nauka #it #budujeploter #elektronika

pokaż spoiler Wszystkie luty zrobiłem lutownicą na usb za 9€